18 december is mevrouw Marianna Catharina Hoogerheide-Lips overleden. Zij was een regelmatige gast in onze gemeente. Ik heb haar gekend Zondag als een vriendelijke vrouw, die immer zeer vroeg in de kerk aanwezig was. Dat gaf altijd een bijzondere sfeer: de kosters, organist en ik waren bezig om in de kerk de eredienst voor te bereiden. En mevrouw Hoogerheide zat, alleen in de kerk, dit alles te volgen vanuit haar bank. Zij is altijd met zeer veel liefde door onze gemeenteleden omgeven geweest. Er waren mensen die haar haalden en brachten naar Naarden, toen zij zelf niet meer rijden kon. De laatste tijd verbleef zij in Slingerbosch te Huizen. Vrijdag 23 december was er een afscheidsdienst in de Dorpskerk plaatsvinden. Daarna is mevrouw Hoogerheide naast de kerk in het familiegraf begraven.
We denken aan de heer L. Luderhoff, die verblijft in Theodotion. Ook denken wij aan ds. Wim Waasbergen, die verblijft in Molenschot te Soest.
Hélène Kleinhoven is geopereerd aan een hernia. Deze operatie was zeer succesvol. Wij feliciteren haar met dit goede resultaat.
Allen, genoemd en ongenoemd: Gods kracht en onze aandacht.