Uit de gemeente

in Januari 2012

18 december is mevrouw Marianna Catharina Hoogerheide-Lips  overleden. Zij was een regelmatige gast in onze gemeente. Ik heb haar gekend Zondag als een vriendelijke vrouw, die immer zeer vroeg in de kerk aanwezig was. Dat gaf altijd een bijzondere sfeer: de kosters, organist en ik waren bezig om in de kerk de eredienst voor te bereiden. En mevrouw Hoogerheide zat, alleen in de kerk, dit alles te volgen vanuit haar bank. Zij is altijd met zeer veel liefde door onze gemeenteleden omgeven geweest. Er waren mensen die haar haalden en brachten naar Naarden, toen zij zelf niet meer rijden kon. De laatste tijd verbleef zij in Slingerbosch te Huizen. Vrijdag 23 december was er een afscheidsdienst in de Dorpskerk plaatsvinden. Daarna is mevrouw Hoogerheide naast de kerk in het familiegraf begraven. 

We denken aan de heer L. Luderhoff, die verblijft in Theodotion. Ook denken wij aan ds. Wim Waasbergen, die verblijft in Molenschot te Soest. 

Hélène Kleinhoven is geopereerd aan een hernia. Deze operatie was zeer succesvol. Wij feliciteren haar met dit goede resultaat. 

Allen, genoemd en ongenoemd: Gods kracht en onze aandacht.

Kerst 2011

We gedenken Aad Geervliet die is overleden en denken aan de heer L. Luderhoff, die verblijft in Theodotion.
Jaap de Wit verblijft in Naarderheem en is in de weekenden thuis.
Wij wensen allen Gods kracht. En onze aandacht!

 

Begin December 2011

Een aantal gemeenteleden heeft medische behandeling gehad. Of is daar nog mee bezig. We denken aan Ina Beffers (’t Hilder 34) die na een knieoperatie en een verblijf in Theodotion thans weer naar huis is gekeerd. We denken ook aan de heer L. Luderhoff  die verblijft in Theodotion. Jaap de Wit  verblijft in Naarderheem en is in de weekenden thuis. Aad Geervliet is, na een val, opgenomen in Ter Gooi Blaricum (inmiddels overleden). Mia Imhof is geopereerd en weer thuis. Wij wensen allen Gods kracht. En onze aandacht!

Een drietal kinderen is zondag 13 november jl. gedoopt. Het zijn Johanna Aletta van Exel, eerste kind van Daan van Exel en Jacobine van Dijk (Serdanglaan 2, 1217 HH Hilversum). Het tweede kindje is Emma Sophia Wiechers, het gezamenlijke kind van Erik Wiechers en Roos Wiechers – de Jong (Windvang 2, 1261 TS Blaricum). Op die zelfde dag werd de zoon van Roos, Hein, gedoopt. Hein is 6 jaar oud. Hein wilde zelf de doop ontvangen! Al met al: het was een zeer feestelijk en dankbaar gebeuren voor allen. Ook voor ons als gemeente.

 

in November 2011

Een aantal gemeenteleden heeft medische behandeling gehad. En is daar nog mee bezig. We denken aan Ina Beffers die na een knieoperatie thans verblijft in Theodotion. We denken ook aan de heer L. Luderhoff, die ook verblijft in Theodotion. De heer Gerrit van der Graaf is overleden. Jaap de Wit  verblijft in Naarderheem en is in de weekenden thuis. De heer Geert van der Veen is aan de beterende hand. Waarvoor grote blijdschap en dank. 

Een drietal kinderen zal op zondag 13 november as. de heilige Doop ontvangen. Het is Johanna Aletta van Exel, geboren op 13 augustus jl.  Anna is het eerste kind van Daan van Exel en Jacobine van Dijk. Het tweede kindje is Emma Sophia Wiechers, geboren op 1 oktober jl. Emma is het kind van Erik Wiechers en Roos Wiechers – de Jong. Dan wordt op die zelfde dag de zoon van Roos gedoopt. Hein is zijn naam. En Hein is 6 jaar oud. En wil Hein zelf graag de doop ontvangen! Al met al: een feestelijk en dankbaar gebeuren voor allen hierbij betrokken. Ook voor ons als gemeente. 

Wij wensen allen Gods steun, kracht. En onze aandacht!

Jan Rinzema

in Oktober 2011

Een aantal van onze gemeenteleden ligt in het ziekenhuis. We denken aan Gerrit van der Graaf, die is opgenomen in Ter Gooi Blaricum. We noemen ook de heer J. Leever, die verbleef in Ter Gooi Hilversum en thans weer thuis is.

Onze gedachten gaan uit naar Geert van der Veen opgenomen in Ter Gooi alhier. We denken ook aan Jaap de Wit die thans verblijft in Naarderheem te Naarden. Mevr. Ina Beffers wordt opgenomen voor een knieoperatie. Onze gedachten zijn ook bij de heer L. Luderhoff die tijdelijk verblijft in Theodotion.
 

Allen, genoemd en ongenoemd: Gods kracht en onze aandacht.

in September 2011

Wij feliciteren Daan en Jacobine van Exel met de geboorte van hun eerste kind. Op 13 augustus om 3 uur 13 is Johanna Aletta geboren. Moeder en kind maken het goed. Naast de ouders feliciteren wij ook de grootouders: Gert en Anneke van Dijk. 

Zondag 18 september zal een tweetal kinderen de heilige Doop ontvangen. Het is Isabelle Mathilde Henriette Boom, tweede dochter van Remco Boom en Sonja van Aelst ( uit Hilversum). De tweede dopeling is Diek Fabius, tweede kind van Diek Fabius en Susanne Fabius - Mignot (uit Laren). Wij wensen allen een hele mooie dag!

In het ziekenhuis verblijft thans de heer L. Luderhoff. Mevr. Lidy van de Witte is gelukkig weer thuis. Allen, genoemd en ongenoemd: Gods kracht en onze aandacht.

In memoriam: Annie Schoorl

Lees meer...

in Juli 2011

Op deze plaats noemen wij Lidy van de Witte,  die thans is opgenomen in Tergooi Hilversum. Zaterdag 11 juni hebben Joost Heurkens en Kaja Kingma, dochter van Jan Karel en Lucy Kingma,  de Dorpskerk de kerkelijke zegen ontvangen over hun ja – woord. De dag was voor allen een zeer feestelijke dag. Geluk op hun levensweg gebeden!

Wij denken aan Wim van Waasbergen, die een onderkomen heeft kunnen vinden Molenschot te Soest. We noemen ook Annie Schoorl. We denken ook aan Jaap de Wit en zijn vrouw Tiny. 

Allen, genoemd en ongenoemd: Gods kracht en onze aandacht.